Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS23

KATEDRA DESIGNU
&
MBPFW SS23

Katedra designu FT TUL má opět tu čest účastnit se módní přehlídkou
na Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS23.

Kdy: 4.září 2022 od 14 hodin
Kde: Mystic Skatepark Štvanice, ostrov Štvanice 170 00, 170 00 Praha 7.

Kolekce vybraných studentských prací prezentuje studijní programu Návrhářství - zaměření Návrhářství skla a šperku a Návrhářství textilu a oděvu a nově také magisterského studijního programu Design - textil, oděv, sklo, šperk

Široké veřejnosti tentokrát ukážeme nejen realizace oděvů z unikátní žakárské tkaniny s autorskými dezény na téma „Šelmy nebezpečné a půvabné“. Tkaniny pro oděvy byly realizované ve spolupráci s Katedrou technologií a struktur (KTT), finální úpravu tkanin provedla firma Mileta a.s.. Ale také představíme kolekce realizované dalšími textilními  technologiemi, například sublimačním tiskem nebo žakárským pletením na strojích Shima Seiky. Jednotlivé modely jsou doplněny studentskými šperky z různých materiálů.

Vstupenky je možné zakoupit zde.

18. 8. 2022